16:59:37 - Pazar 3 Nis 2016
GAMOH-un Qarabağla Bağlı Bildirisi
İller önce Güney Azerbaycanda atılan ”rus fars ermeni” sloqanına diqqet etdiyimizde o günkü Genc Güneyli düşünürlerimizin qayğısı indi daha yaxşı anlaşılır. Dün Suriye üzerinden Türkiyeye basqı yapan Rus-fars birliyi bu gün Qarabağda ermeni eliyle Azerbaycana basqı yapmaqdadır. Biz Güney Azerbaycan xalqı olaraq her türlü yardım üçün hazırlığımızı belirterek ermeni tecavuzkarlarına uyqun şekilde cevab veren şanlı […]

654-643x330

İller önce Güney Azerbaycanda atılan ”rus fars ermeni” sloqanına diqqet etdiyimizde o günkü Genc Güneyli düşünürlerimizin qayğısı indi daha yaxşı anlaşılır.

Dün Suriye üzerinden Türkiyeye basqı yapan Rus-fars birliyi bu gün Qarabağda ermeni eliyle Azerbaycana basqı yapmaqdadır.

Biz Güney Azerbaycan xalqı olaraq her türlü yardım üçün hazırlığımızı belirterek ermeni tecavuzkarlarına uyqun şekilde cevab veren şanlı ordumuzun dayağında olduğumuzu bildiririk.

Türkün Türkden başqa dostu yox sözüne inanaraq elave etmeliyik ki söz qonusu veten torpaq ise şerefli ölmesinide yaxşı bilirik, Güney Azerbaycan Milli Oyanış Herekatı olaraq ermeni tecavuzkarları ve onların destekçilerini mehkum edirik.

02/04/2016

Güney Azerbaycan Milli Oyanış Herekatı 

GAMOH

منبع:

Yorum Kapalı/ديدگاه بسته است.

GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG