0:48:18 - Çarşamba 15 Oca 2014
Dr. Çehreganlı’ya Önemli Ziyaretler (13/1/2014)
13/1/2014 tarihinde Amerika Ülkü Ocakları sorumluları ve sayın hocamız Kaya Kuzucu bey Rabia Kadir ve Dr. Mahmutali Çehreganlı ile görüşmelerde bulundular. Çok samimi ve duygu yüklü bir gün oldu. Amerika Ülkü Ocakları başkanı sayın Adil Yiğiter eşliğindeki heyet Türk dünyasının değerli sanatçısı Kaya Kuzucu bey ile birlikte Dr. Mahmutali Çehreganlı’yı evinde ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında […]

13/1/2014 tarihinde Amerika Ülkü Ocakları sorumluları ve sayın hocamız Kaya Kuzucu bey Rabia Kadir ve Dr. Mahmutali Çehreganlı ile görüşmelerde bulundular. Çok samimi ve duygu yüklü bir gün oldu.

Amerika Ülkü Ocakları başkanı sayın Adil Yiğiter eşliğindeki heyet Türk dünyasının değerli sanatçısı Kaya Kuzucu bey ile birlikte Dr. Mahmutali Çehreganlı’yı evinde ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında Kaya Kuzucu bey yönettiği belgeselde kullanılmak üzere sayın Dr. Çehreganlı beyle söyleşide bulundular. Anadolu bozkurtlarının selam ve hürmetini Çehreganlı beye ileten Kaya Kuzucu bey Güney Azerbaycan Türklerinin uyanış hareketlerinde ve özgürlük mücadelerinde yalnız olmadıklarını vurguladı. Dr. Çehreganlı ise Türk milletinin güçlenmesinin birleşme ve uyanışta olduğunu analiz ve örnekleri ile belirtti.

 

 

 

 

 

 

 

منبع:

Yorum Kapalı/ديدگاه بسته است.

GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG GAMOH.ORG